rok 2008
Datum | Místo konání | Umístění | Poznámky | ||
15.03. |
Rychvald |
1.a 2.místo |
2. týmy, sání v dýchací technice |
|
|
|
29.03. |
Mistřovice |
NP. |
praskla savice+problém na proudu |
|
|
03.05. |
Doubrava-soutěž st.pánů |
4. místo |
raději bez poznámek... |
|
|
17.05. |
Petřvald - okrsek |
1. místo |
hlavně na jistotu |
|
|
24.05. |
Bohumín - Šunychl |
1. místo |
čas 19,67, z 8-mi týmů |
|
|
31.05. |
Marklovice |
NP. |
dle MSL, neklapl rozdělovač |
|
|
07.06. |
Český Těšín |
5. místo |
okresní kolo v PS |
|
|
14.06. |
Doubrava |
1. a 2. místo |
sání, 2 týmy, časy 22,85 a 23.33 |
|
|
15.06. |
Karviná Hranice |
2. místo |
nápich, čas 17.71 |
|
|
21.06. |
Orlová - Poruba |
1. místo |
3B, PS a těžké boty, opasek se sekyrou, čas 24:03 |
|
|
28.06. |
Karviná Louky |
4. místo |
čas 20,4 - ze 7-mi týmů |
|
|
28.06. |
Orlová Město |
2. místo |
čas 16.46 náš nový rekord |
|
|
28.06. |
Bohumín Záblatí |
2. místo |
3B, PS, těžké boty, čas 22.85 |
|
|
05.07. |
Rychvald |
1. a 10. místo |
klasické rychvaldské okénko, časy 25,74 a NP.(37.24) |
|
|
12.07. |
Mistřovice |
4. místo |
dle MSL, čas 17,358 z 15-ti týmů |
|
|
12.07. |
Těrlicko Hradiště |
1. místo |
C42, 2B65, čas 16,16 - náš rekord, z 11-ti týmů |
|
|
20.07. |
Karviná Hranice |
22.místo |
dle MSL 51 družstev, čas 17,417s, 3. v okresu, 2. z neligových |
|
|
02.08 |
Bohumín Vrbice |
NP. |
dle MSL, neklapl rozdělovač |
|
|
02.08. |
Marklovice |
1. místo |
sání z řeky, čas 22,06 rekord tratě |
|
|
09.08. |
Ostrava Martinov |
10. místo |
noční, čas 19,... prasklé těsnění na rozdělovači |
|
|
10.08. |
Třinec - Guty |
NP. |
neklapl koš = Vojtův cucflek |
|
|
16.08. |
Stanislavice |
3. místo |
čas 19.5, z 8-mi družstev |
|
|
17.08. |
OVA Krásné Pole |
9. místo |
čas 17.30, z 16-ti družstev |
|
|
29.08. |
Chotěbuz |
NP. |
noční, neklapl košík |
|
|
30.08. |
Životice |
5. místo |
čas 18.07 z 11-ti družstev |
|
|
06.09. |
Orlová Poruba |
1. místo |
čas 28.11, rozhazování hadic |
|
|
06.09. |
Bohumín Kopytov |
1. místo |
čas 28.84, rozhazování hadic |
|
|
07.09. |
Č.T. Mosty |
3. místo |
časy 17.40, 16.84, 18.05 vyřazovacím způsobem |
|
|
13.09 |
Orlová Město |
3. místo |
čas 21.68 !!!!, žádným favoritům se moc nedařilo |
|
|
13.09 |
Albrechtice |
7. místo |
čas 17.68, mohlo to být i lepší |
|
|
20.09. |
Dolní Lutyně |
4. místo |
čas 18,?? z 10-ti družstev |
|
|
27.09. |
Dětmarovice |
1. místo |
rozhazování hadic, |
|
|
04.10. |
Havířov Šumbark |
3. místo |
klasické okýnko, čas 30.3 |
|
Celkově z 35-ti účastí na 32-ti soutěžích jsme skončili 11 x na prvním místě,
5 x na druhém místě a 4 x na třetím místě.